O nás

V oblasti gastronómie a stravovania pôsobíme od roku 2006. Začali sme s prevádzkou typu fast food na pešej zóne v Martine, už po pár mesiacoch nášho fungovania nás zákazníci čoraz častejšie začali oslovovať myšlienkou, aby sme začali variť denné menu. Tejto myšlienke sme aj vyhoveli a odstupom času sa ukázalo, že to bol správny krok. Po dva a pól roku sme prehodnotili počiatočnú myšlienku venovať sa fast foodovemu štýlu stravovania a presťahovali sme prevádzku do kapacitne väčších priestorov, do budovy bývalého riaditeľstva ZŤS na ul. Thurzová 16. V týchto priestoroch prevádzkujeme reštauráciu, ktorej základom je denné menu a jeho rozvoz do firiem v Martine a jeho okolí.

Nakoľko sú tieto priestory veľmi priestranné a pekné, radi v nich pripravíme pre našich zákazníkov rôzne rodinné oslavy, jubilea, svadby, kary, firemné večierky a iné podujatia. V týchto priestoroch dokážeme pripraviť oslavy s kapacitou do 70 osôb, v rôznych farebných aj štýlových kombináciách. Pripravíme pre Vás tradičné jedlá z domácej kuchyne, ale aj rôzne špeciality. Dokážeme Vám zabezpečiť rôzne ľadové sochy, vyrezávané dyne, či vynikajúce čokoládové dobroty ako čokoládovú fontánu, pralinky s logom firmy alebo Vašim menom a samozrejme nezabudnuteľné torty, ktoré k oslavám neodmysliteľne patria.
Počas nášho pôsobenia na trhu sme nadviazali spoluprácu s hudobnou agentúrou EPG, pre ktorú sme zabezpečovali kompletnú cateringovú starostlivosť po celom Slovensku pre také kapely ako sú Judas priest, Jean Michael Jarre, Alice Cooper či Scorpions.
Všetky jedlá sa pripravujú priamo na mieste konania koncertu, aby boli vždy čerstvé a to vieme zabezpečiť vďaka tomu, že disponujeme mobilnou kuchyňou a špičkovým cateringovím tímom.